Ви вже маєете сайт на платформі електроної комерції Prom.ua, і вважаєте, що цього достатньо для регулярного підвищення продажів? Насправді, додаткова робота по просуванню сайту в даному випадку буде просто необхідною, оскільки тільки так вдастся досягти дійсно значних успіхів та отримати постійно зростаючий потік клієнтів.

Платформа Prom.ua вже сама по собі є гарною основою для успішного ведення бізнесу, але, якщо зацікавитися, виявляється, що є магазини та компанії, яким вдається досягати більш відчутних результатів у роботі, а є ті, кому приходить найменше замовлень. З цим може бути пов'язана купа різних нюансів і досвідчені фахівці зможуть Вам пояснити, в чому саме полягає відмінність в рекламі подібних сайтів і як правильно це робити. За посиланням https://star-marketing.com.ua/ua/seo/prom/ Ви можете особисто ознайомитися із особливостями просування таких сайтів крупною маркетинговою компанією Star Marketing. На офіційному сайті агенства представлений великий перелік готових проектів, є детальний опис особливостей співпраці саме сайтів на Пром.

Чи існують безкоштовні методики просування для сайтів Пром? Як можна зекономити на рекламі?

Наразі для розкрутки та залучення трафіку на власну сторінку, будь-то соціальна мережа, магазин чи сайт компанії потрібно налаштувати рекламу. Вона може бути декількох варіантів:

  • Контекстна.
  • Безпосередньо на платформі Prom.ua.
  • В соцмережах.
  • За рахунок блогерів та інфлюенсерів.

Умовно можна сказати, що за наявності досить великої власної аудиторії та можливості залучити до співпраці блогерів-друзів, Ви можете економити на рекламі. Але, така ситуація не дозволить масштабуватися. Потік клієнтів від друзів та власної аудиторії згодом вщухне, а безкощтовні методи - перестануть приносити прибуток. Отже, варто розуміти, що рекламну стратегію в даному випадку треба будувати на майбутнє, з розумінням мінливих тенденцій ринку, швидкої зміни бажань клієнтів. Прийдеться підлаштовуватися й під побажання клієнта (особливо, якщо сфера Вашої діяльності торгівля). Виходить, що заощадивши або витративши мінімум коштів для розкрутки власними силами, Ви не отримаєте гарантованого результату, але навіть якщо він буде, не факт що Ви зможете зробити його постійним.

Як працюють професіонали? Переваги вернення

Компанія Стар Маркетинг представляє собою досвідченого фахівця, який добре знається на особливостях ведення рекламних кампаній для найрізноманітніших сайтів та веб-ресурсів. Звертаючись за допомогою до фахівців цієї агенції, Ви можете бути впевнені у:

  • Високоякісному результаті – трафік точно буде, причому він залишиться і буде регулярно зростати.
  • Підтримці технічних спеціалістів, роз'ясненні всіх незрозумілих моментів, швидкому реагуванні на зміну ситуації.
  • Вибудовуванні правильної аналітики, а отже й стратегій, й тактики просування.
  • Гарантованих результатах – Ваш бренд точно стане впізнаваним, клієнтів побільшає, а прибутки стануть більш стабільними.

Компанія турбується про власну репутацію, а отже підходить із усією відповідальністю до вибудовування правильної стратегії просування, з урахуванням бажань клієнта та особливостей ніші. Крім того, фахівці встановлюють конкурентні ціни на власні послуги, роблячи їх максимально доступними для всіх. Ви можете поставити питання чи залишити заявку для консультації а офіційному сайті компанії абсолютно безкоштовно.