На сьогодні для електроізоляції використовується досить широка кількість матеріалів, серед яких можна виділити слюдовмісні матеріали, електрокартон та інші види. Саме вони належать до категорії твердих діелектричних матеріалів. Якщо розглядати матеріали, які досить часто застосовуються на етапі виготовлення різноманітного електрообладнання та в інших напрямках промисловості, то тут варто виділити саме електрокартон. Саме його можна поєднувати разом з трансформаторною олією, що не буде відображатися на показниках цілісності.

Основні напрямки застосування електрокартону

Якщо є потреба придбати такий електроізоляційний матеріал, як електрокартон, у широкому асортименті він представлений на офіційному сайті інтернет-магазину Електропласт. У каталозі цей матеріал розподілений по необхідними властивостями, на які варто звертати увагу під час його придбання. Магазин займається реалізацією продукції, яка проходить всі етапи перевірки якості безпосередньо від перевіреного виробника. Саме це і є гарантією того, що електрокартон буде забезпечувати високі показники стійкості під час його застосування та відповідати всім заявленим технічним характеристикам.

Якщо розглядати основні сфери застосування електрокартону, то до них можна віднести наступні:

· необхідність здійснити процес ущільнення сумок, устілок для взуття та козирків для кепок;

· забезпечення якісної електроізоляції для такого електрообладнання, як генератори та трансформатори;

· здійснення ущільнення мебельних деталей;

· виготовлення різноманітної друкованої та канцелярської продукції.

За рахунок того, що такий матеріал, як електрокартон, має досить універсальні властивості, його також можна активно застосовувати для здійснення оригінального пакування, для творчості та застосування в різних дизайнерських проектах. На сайті pkf-elektroplast.com.ua представлено широкий вибір продукції у вигляді електрокартону, на яку встановлена доступна вартість.

Як реалізувати процедуру придбання електрокартону?

У першу чергу, коли виникає потреба придбати такий електроізоляційний матеріал, як електрокартон, варто звернути увагу на його товщину. Саме від цього параметру буде залежати фактична вартість продукції.  Товщину картону варто вибирати в залежності від того, для яких цілей він буде застосовуватися та якою буде його специфіка використання. У зв'язку з цим електрокартон у продажу може бути представлено товщиною, яка складає 0,1, 0,3, 0,4, 1,5 та 3 мм.

Окрім того, на етапі придбання представленого виду електроізоляційного матеріалу варто звернути увагу на наступні ключові параметри:

· колір, який може бути світлим або темним;

·  необхідні показники товщини матеріалу;

·  об'єм.

  На офіційному сайті представленого інтернет-магазину є можливість придбати електрокартон оптовими партіями в об'ємі від трьох кілограмів, що дасть можливість суттєво зекономити на придбанні для певних потреб.