Всі батьки прагнуть знайти стимул, який дозволить привчити дитину до читання. Мотиваторів в даному випадку може бути декілька: від простого заохочення цікавою історіє. до більш зрозумілих матеріальних цінностей, якими можна стимулювати дитину до регулярного читання. Але, виникає питання, яку саме літературу варто обирати для дитини 8-10 років і старше? Чи варто купувати енциклопедії в інтернет-магазинах книжок або підібрати будь-які прозові твори, на які є акції та знижки?

Обираємо книги для школярів правильно - позакласне читання в задоволення

Найважливіший фактор успіху у читанні - наявність в бібліотеці дитини великої кількості різноманітних творів. Авжеж, багато хто буде думати, що в бібліотеку дитини повинно потрібно обов'язково помістити декілька класичних художніх творів, які будуть розповідати про всіх відомих персонажів. Насправді ж, слід розуміти, що сучасна література дещо відрізняється від тієї, яку читали батьки цих дітей, тим паче бабусі та дідусі. Не варто вважати, що класична література це єдине джерело знань без якого неможливо обійтися. Насправді, сучасні книжки нічим не гірше ніж ті, які читали в школах раніше, а отже можна сміливо обирати для свого маляти цікаві повісті та оповідання, видані в 2023 році.

Інтернет-магазин «Златка» пропонує власним клієнтам придбати для дітей різні твори:

  • Оповідання та повісті.
  • Детективні історії.
  • Казки та вірші.
  • Енциклопедії та наукові посібники.
  • Книжки про саморозвиток та дорослішання, тощо.

Асортимент магазину великий та дозволить кожному бажаючому придбати саме той твір, який буде найбільш цікавим та захоплюючим. В каталозі запропоновані як всім відомі казки та оповідання з улюбленими персонажами, так і більш сучасні варіанти відомих на весь світ книжок. Завдяки «Златка» у Вашій бібліотеці поселиться кролик Пітер, Паддінгтон, Вінні Пух, персонажі Лісової школи та багато хто інший. В той же час, дитина буде із задоволенням не тільки читати нові для себе слова, а й роздивлятися яскраві ілюстрації, створені найкращими майстрами. Якщо Ви шукаєте книжку не для власної дитини, а у подарунок, можете звернути особливу увагу на таку послугу сайту як «сертифікат на придбання книжок». Такий подарунок оцінять і дорослі, і діти, оскільки він дозволить отримувачу придбати літературу, яка відповідає його власним побажання, а Ви в такому випадку зможете подарувати дійсно корисний подарунок, та не помилитись із вибором.