Відчуваючи втому, ми тут же використовуємо поширені "швидкодіючі засоби": каву і смачну їжу. Вони швидко додають сил і відновлюють, проте вже наступного дня ми будемо змушені знову повторити цю дію, адже причину відсутності сил ми так і не усунули. Експерти впевнені: найдієвіший спосіб поліпшити фізичні та розумові можливості - це міцний і здоровий сон.

Згідно з дослідженнями в США (2008 р.): якщо сон людини в середньому становить 9 годин (за добу), то її енергії вистачить на те, щоб займатися високоінтенсивною діяльністю, як-от біг або, приміром, їзда на велосипеді. 70% учасників повідомили, що вони сплять мало (7,5 годин), і тому відчувають втому і не здатність виконувати роботу на повну силу.

міняємо старий матрасПрофесор науково-дослідного центру (Університет Оклахоми) доктор Берт Якобсон заявляє, що нестача сну безпосередньо впливає на фізичний стан, погіршуючи спритність, а також знижуючи моральний і енергетичний рівні. А отже, коли спимо краще і довше, то спортивні результати зростають, час реакції стає меншим, знижується пульс. Зазначено, що психічний стан покращується, а рівень енергії стає вищим.

Цікаво зазначити, що результати досліджень показали й те, що ті, хто спить на новому матраці, виявляються більш схильними до фізичної активності, порівняно з тими, хто відпочиває на старому. Крім того, 81% з тих, хто спить на старому матраці, зазначили, що вранці вони відчувають біль у спині, плечах або шиї. Дослідження професора Якобсона засвідчили: ті, хто спить на новому матрацному полотні, мають більше шансів виспатися, і вони не так схильні протягом дня відчувати фізичний біль.

У тих, хто своєчасно для себе купив новий матрас на сайті magdek.com.ua, спостерігаються позитивні зміни в самопочутті:

  • болі в спині та шиї зменшилися на 62%.
  • зниження на 58% скутості в спині.
  • якість сну покращиться на 64%.
  • комфорт під час сну підвищиться на 69%.

Як висновок: якщо Ви зацікавлені в тому, щоб добре спати ночами, висипатися і насолоджуватися щасливим і здоровим життям, фахівці радять своєчасно міняти матрац - кожні 5-7 років.

5 порад тим, хто задумав змінити матрац

Як зрозуміти, що вже час змінити матрац?

Щойно Ви помітили, що спите достатню кількість часу, але все одно не висипаєтесь, значить настав час серйозно замислитися про зміну матраца. Особливо, якщо Вас переслідують регулярні болі в шиї та спині. Часто буває й так, що люди навіть не відчувають, що щось не так, поки їм не випаде нагода провести ніч у ліжку з правильним матрацом. Не залишайте поза увагою і зовнішні ознаки: зношеність, наявність деформацій - усе це свідчення того, що саме час міняти матрац.

Згадайте, коли востаннє матрац змінювався. Якщо це було більше, ніж 7 років тому - настав час повторити цю операцію. Багато хто впевнений, що і після семирічної експлуатації з їхнім матрацом усе гаразд, однак, 75% з них відзначили, що спати на новому матраці стало на багато комфортніше, якість сну покращилася.

Який вибрати?

Приділіть достатньо часу на пошуки відповідного матраца на сайті magdek.com.ua інтернет магазину "Магдек". Визначте відповідний розмір і оптимальну ціну. Жорсткий чи м'якший?

Спробуйте на собі!

Коли тип відповідного матраца визначено, саме час випробувати його і переконатися в тому, наскільки він комфортний. Не забудьте одягнути зручний одяг, в якому можна було б вільно лягти на поверхню і зрозуміти, зручно було б Вам спати чи ні. Не варто випробувати кожен матрац, представлений у салоні, це може просто-напросто заплутати Вас у своїх відчуттях. Краще визначте для себе кілька фаворитів і протестуйте тільки їх.

Перевіряйте деталі

Уточніть особливості доставки, продумайте, чи, можливо, краще відразу купити і відповідний наматрацник. Запитайте, чи надаються якісь гарантійні документи.

Куди подіти старий матрац?

Якщо стан старого матраца хороший, його можна продати через інтернет або віддати тим, кому він міг би знадобитися. Неабияк зіпсований виріб, звісно, доведеться тільки викинути.