Сьогодні проблема самостійного читання знайома багатьом батькам, оскільки підібрати літературу, яка буде подобатися малечі, при цьому, дозволить читати легко, знайомлячись з новими персонажами, досить складно. Сучасні діти більше проводять часу за іграми та переглядом відеоконтенту, а от до читання майже завжди залишаються байдужими. Якщо подібна  проблема Вам також знайома і книги Лубни, Рівне, Чернігів, Дніпро, Київ замовляти для дитини дуже складно, пропонуємо Вам ознайомитися з асортиментом видавництва «Ранок», де представлений великий асортимент книг, які обов'язково зацікавлять дітей 1, 2, 3го класів та сприятимуть покращенню їх навичок самостійного читання.

У випадку, якщо дитині не дуже до вподоби література про персонажів та героїв, енциклопедії, історії про тварин та комах, можливо в нагоді стануть книжки про дітей, які завжди викликають більше емпатії та зворотного зв'язку. Історії про реальних персонажів, які дуже схожі на маленького читача, сприятимуть розвитку фантазії, вибудовування соціальних взаємин, ознайомленню з різними явищами природи та навколишнього середовища. За необхідності, Ви можете проконсультуватися із фахівцями магазину «Ранок» стосовно новинок подібної літератури, а також роздивитися книжки детальніше, використовуючи відеоогляд та фото сторінок.

Що можна купити для малечі на сайті магазину «Ранок»

Насправді магазин «Ранок» - це не просто звичайна книгарня, де представлена література для дітлахів для дорослих, це новий світ, де кожен може замовити книги буквально за декілька хвилин. В каталозі магазину Ви зможете підібрати:

  • Книжки з цікавими та незвичайними ілюстраціями на кшталт Єнотик Бо і повітряна куля, які подарують дітям молодшої школи неповторні враження та дозволять безкінечно довго розглядати яскраві малюнки.
  • Цікаві енциклопедії про різні речі, які дозволять навчитися новому, отримати неймовірний досвід та розважитися.
  • Класичні та сучасні настільні ігри, зошити для активної творчості, розмальовки, тощо - все це представлено у великому різноманітті і доступно до замовлення. 

Неважливо для себе Ви обираєте виріб або хочете порадувати близьку людину новинкою літератури, все це Ви можете зробити на сайті «Ранок» швидко та легко, використовуючи інтуїтивно зрозумілий інтерфейс.