Біржа криптовалют в Україні – сервіс, який надає доступ до широкого спектру торгових інструментів. Українське цифрове середовище відрізняється динамічним розвитком та можливостями, які відкриваються перед користувачами. Сьогодні на українських біржах криптовалют можна отримати доступ до спотової, маржинальної торгівлі та ф’ючерсів.

Короткий огляд українських криптобірж: WhiteBIT

Ліквідна торгова платформа, яка вважається однією з найбільших криптовалютних бірж в Європі – WhiteBIT. Представлений майданчик відкриває доступ до широкого набору цифрових активів та різнопланових інструментів для побудови торгової стратегії. Курс крипто-валют вважається найбільш конкурентним завдяки високій ліквідності платформи. Головні аспекти наведеної торгового майданчика:

  • Вибір криптовалют.

Біржа пропонує різноманіття криптовалютних пар для торгівлі, включаючи як популярні, так і менш відомі проєкти. Ви можете обрати криптовалюту за цінами, торговими чи інвестиційними цілями.

  • Високий рівень безпеки.

Торгова платформа входить в ТОП найбільш захищених ресурсів. WhiteBIT використовує різні методи для забезпечення безпеки: двофакторну аутентифікацію або 2FA, шифрування даних, захист від DDoS-атак, можливість підключення холодних гаманців.

  • Конкурентні комісії.

Криптобіржа пропонує найнижчі комісії (на рівні з Binance), що дозволяє суттєво економити під час проведення великих обсягів угод.

  • Розширений вибір торгових інструментів.

Трейдери можуть оперувати різноплановими інструментами, ордерами та заявками. Користувачам пропонується спотова та маржинальна торгівля, ф’ючерси на криптовалюту, ціни яких також конкурентні на крипторинку.

ЕХМО

Новий, але популярний торговий сервіс, який швидко нарощує власну аудиторію. Користувачам пропонується конкурентний курс криптовалют на сьогодні, а до ключових особливостей ресурсу можна віднести наступне:

  • Торгова комісія.

Вона зафіксована на рівні 0,3%, але при наявності преміум-акаунту її показник зменшується.

  • Вибір цифрових активів.

Ви можете скласти майже будь-яку торгову пару, орієнтуючись на курс крипто-валют к долару чи гривні. Угоди з національною валютою – доступні та користуються неабияким попитом на біржі.

  • Розширений функціонал.

Майданчик надає доступ до різнопланових інструментів для побудови власної торгової та інвестиційної стратегії, аналізу курсу крипти, формуванню портфелю активів.

KUNA Exchange

Ця українська торгова платформа давно відома трейдерам. Для українського користувача вона має ряд переваг, пропонуючи просту взаємодію з національною валютою.

  • Оптимальний вибір криптовалют.

Біржа обмежена в доступних активах, проте ви можете оперувати популярними цифровими активами, чого достатньо для формування торгових пар за цінами на ринку криптовалют та вподобаннями.

  • Простий інтерфейс.

Працювати з торговим ресурсом легко, бо він має інтуїтивний інтерфейс та дизайн. Завдяки цьому він оптимально підходить новачкам.

  • Акцент на безпеці.

Сервіс тяжіє до прозорості діяльності та гарантії цілковитої безпеки, пропонуючи різні рівні захисту облікового запису. Додатково ви також можете обрати варіанти зберігання криптовалюти та токенів, курс яких є основним орієнтиром у побудові торгової стратегії.