Останнім часом у беттингу не лише події зі світу спорту привертають увагу, а й інтерес з боку користувача зростає до кіберспортивних дисциплін. І треба сказати, що зараз віртуальний спорт вже займає деяку частину ринку. По всьому світу проводяться турніри, які привертають увагу мільйонної аудиторії та збирають значні фонди.

Ставки на кіберспорт

Численні сучасні і перевірені букмекерські контори, такі як GGBet, дають можливість користувачеві вибирати різні віртуальні дисципліни і укладати парі. Серед найбільш перевірених варто виділити:

- Dota 2.

- LoL.

- PES.

- CS:GO.

- PUBG.

Насправді дисциплін на порядок більше і їх список тільки зростає, так що кожен, залежно від смаку та переваг, може знайти для себе відповідне рішення.

Зараз саме ці ігри збирають кіберспортсменів з усього світу та проводяться турніри з великим призовим фондом. Наприклад, минулого року міжнародний турнір з Доти розігрував суму в 40 мільйонів доларів, а переможець із України забрав 18 мільйонів.

Особливості ставок на кіберспортивні дисципліни

Букмекер часто стикається зі складнощами при формуванні коефіцієнтів. Для того щоб скласти лінію, букмекер тримає повноцінний аналітичний відділ, де далеко не завжди є аналітик для ставок на кіберспорт. Так що деякі компанії можуть пропонувати різні цифри на одну подію. І досвідчені беттер має можливість скористатися такою пропозицією, особливо якщо є знання у вибраній ніші.

Зручний аналіз. Наприклад, в іграх завжди можна стежити за тим, що відбувається очима самого геймера. Є різні інструменти, які дозволяють все відстежувати в режимі реального часу. Є стрімінгові майданчики та безліч можливостей.

Що із коефіцієнтами?

Важливо відразу розуміти, що БК завжди шукає собі вигоду, інакше це спричинить руйнування. Отже, коефіцієнти на будь-який вид спорту або дисципліну, включаючи кіберспорт, будуть відрізнятися. Але сам букмекер при формуванні коефіцієнта часто враховує як аналітику, а й думки інших гравців.

Великі компанії, як уже говорилося, тримають аналітичні відділи, щоб формувати лінії та оцінювати шанси, але й навіть тут розраховується думка беттера.

Ставки на кіберспорт у режимі реального часу

Цей вид ставок доступний у більшості випадків на головні кіберспортивні дисципліни, про які вже йшлося вище. Зрозуміло, зі зростанням популярності, з великою ймовірністю варіантів стане на порядок більше.