Автоматизація ресторану не означає заміну фахівців роботами, а скоріше цифровізацію процесів, щоб уникнути помилок. Завдяки спеціальному програмному забезпеченню для закладів харчування кухарі отримують замовлення від офіціантів напряму на пристрій, що налаштований на кухні. Це виключає потребу в паперових записах та знижує ризик плутанини. Також ці сервіси в реальному часі показують залишки продуктів на складі, дозволяють складати бухгалтерські звіти та відстежувати наявність вільних місць у залі. Автоматизація мінімізує людський фактор у розрахунках і позитивно впливає на кінцеві результати бізнесу. Саме тому передові ресторани активно впроваджують новітні сервіси для оптимізації своєї роботи.

cXgduEquE4dm1N0a3fO55L1ix7LunUENHJYpTcp2Pd36k64QR-JH1-16hl0rag9n2zQYyd0eZgs5CvgyT2XFwF7a7r4st7uAUP8kzddsyBhDhDVoTxhPwmuwUSUAE8Fyh_tC1B3cKCFlfRFREsVQfno

Яких переваг дозволяє досягти ефективна система управління ресторанним бізнесом?

Завдяки професійній платформі управління закладом харчування, наприклад, такій як FireMenu, можна не лише зберегти, але й оптимізувати витрати на трудові ресурси. З використанням такої платформи, ресторани мають змогу виконувати більше задач при однакових чи навіть зменшених трудових витратах (у тому числі скорочення штату), завдяки чому можна досягти вищого рівня продуктивності без втрати якості послуг.

Автоматизація роботи ресторанів з FireMenu побудована шляхом застосування хмарної технології, яка не лише забезпечує безпеку даних, але й гарантує їх доступність з будь-якого місця та пристрою при наявності підключення до інтернету. Це особливо важливо для ресторанів з декількома локаціями або для тих, хто прагне масштабувати свій бізнес.

vXtfvC7o0eCPcyZWC-RIXhlfloNe8zDyHFtjY5Afkvyw1jR7gtk5i6KwgNLzXOrQjcqKGmiLNX_ORjPmqUWFazJ3m0ACKohXQjLz1H7txLY2hQMzrbdqeOBfhd5QbxDY8u4lquKwbAZGMcxzpwEvM1I

Особливою складовою є оптимізація часу офіціантів. Цифрові системи замовлень допомагають офіціантам приймати замовлення в гаджет, з якого йде переадресація на:

  • кухню;
  • бар;
  • інші спеціалізовані відділи (по приготуванню суші, піци, інших тематичних страв).

При цьому офіціант отримує актуальну інформацію про час приготування страви та її статус готовності. Тому мінімізація помилок при замовленні стає реальністю. Автоматизовані системи допомагають уникнути людських друкарських помилок, що часто трапляються при ручному введенні даних.

Хто виконує технічну підтримку при оптимізації робочих процесів кафе?

Розробник надійного сервісу завжди гарантує цілодобову підтримку користувачів для вирішення будь-яких технічних питань. Проте краще віддати перевагу тим, що пропонують простоту та дозволяють виконати самостійну інсталяцію на різноманітні операційні системи. Зручно, коли є можливість запуску безпосередньо з браузера. Для повноцінної організації робочого простору достатньо мати POS термінал, тоді як офіціанти можуть швидко приймати замовлення  навіть через свій смартфон.

YLfOQ3pbP3-1PSOGIFCFTsTYmKL-lILRVrQ6ziGMd9v9saz0igVaIaXATG32O6IsBXHRkMmwQommtp02fhhvxsc54xnFsOYo1KxApc-n0o5ZXiWXuHFBws50DgjurS5N2XELj8-_2Uhofo1cZbmHCsQ

Наприклад, платформа FireMenu також підтримує опцію QR-меню, яке стало вкрай популярним завдяки своїй простоті та ефективності використання. Зробити його завантаження допоможе технічна служба підтримки або можна скористуватися підказками на сайті.

Яка вартість програмного забезпечення для закладів харчування?

Абонплата за використання спеціалізованих сервісів зазвичай нараховується щомісяця. Користувачі можуть обирати тариф відповідно до індивідуального переліку потрібних опцій. На ринку існують сервіси, які пропонують базові функції безкоштовно або демо-версії для ознайомлення з можливостями платформи перед покупкою.