Кульова опора – це дуже важливий елемент підвіски авто. Цей шарнірний вузол з’єднує важелі підвіски із маточиною керованого колеса. Він забезпечує вільний рух колеса по горизонталі, зберігаючи його стабільність у вертикальній площині. Тобто авто може виконувати маневри, при цьому колеса не рухаються вверх чи донизу.

Кульові опори дуже міцні, але вони можуть інколи виходити з ладу передчасно через певні чинники. Зазвичай проблеми виникають через розрив пильника чи нестачу оливи у шарнірі.

Якщо кульова опора вийшла з ладу неодмінно варто замінити її на нову і зробити це якомога скоріше, адже якщо шарнір зламається, ви втратите колесо у будь-яку мить.

Замовити нову кульову опору на Mitsubishi ви можете в інтернет-магазині CHAS-TO. Широкий асортимент, доступні ціни і доставка по Україні зроблять ваші покупки для авто дуже приємними.

 

Які кульові опори можна купити в Час-ТО?

Інтернет-магазин автозапчастин Час-То пропонує дуже широкий асортимент від провідних світових виробників. Для автомобілів Mitsubishi ви можете замовити нові кульові опори від:

  • Febest (Німеччина) – цей виробник працює з 1999 року. До переваг запчастин цього виробника відносять низьку ціну та можливість замінити вузли, що оригінальний виробник не продає окремо.
  • SWAG (Німеччина) – виробник пропонує високоякісні комплектуючі для авто. Його запчастини використовуються на конвеєрній зборці авто Mercedes, Porshe та BMW, що говорить про надзвичайну якість та чудову репутацію.
  • Febi Bilstein (Німеччина) – один з найстаріших виробників світу, що пропонує понад 37000 запчастин. Велику увагу приділяє контролю якості. Запчастини від цього бренду відрізняються високою якістю і доступною ціною.
  • Meyle (Німеччина) – популярний виробник, що пропонує асортимент у 24000 запчастин для легкових і комерційних авто. Використовує для виробництва високоякісні матеріали. 

Кульові опори на всі моделі Mitsubishi

Автоконцерни встановлюють різні кульові опори на різні моделі авто. Крім того, для передніх і задніх колес вони  можуть бути різними, тож варто дуже уважно обирати запчастини. На сайті у каталозі представлені кульові опори на всі популярні моделі Mitsubishi:

Знайти необхідну запчастину ви можете, використовуючи фільтри, або VIN-код. Другий спосіб набагато швидший і гарантує відповідність запчастини конструкції вашого авто. 

Коли треба замінити кульову опору?

Ця запчастина, як і всі інші, має свій строк експлуатації. У різних авто він буде різним, тож варто дізнатися цей показник у техпаспорті. Але інколи кульові опори виходять з ладу швидше. На це вкажуть наступні ознаки:

  • скрипи під час обертання керма авто;
  • зміна траєкторії від час руху прямо, повороті та гальмуванні;
  • нерівномірний знос шин;
  • погана керованість авто;
  • неістотні звуки у колесах під час руху по нерівній дорозі та ін.

Якщо ви помітили хоча б одну з вищезазначених ознак, варто терміново перевірити стан кульових опор. Зробити це можна на стенді в СТО.

Якщо кульові опори пошкоджені, їх необхідно одразу замінити. Кульові опори не ремонтують. Якщо допустити повну поломку це призведе до аварії. 

В інтернет-магазині Час-ТО (https://chas-to.com.ua/ua/merchlist/sharovyje-opory) ви можете дуже швидко замовити і отримати нові кульові опори для вашого Mitsubishi за доступною ціною.