Земля між Чорним морем та Тилігульським лиманом завжди була відома своїми традиціями виноробства. На виноградниках, розташованих тут, працює підприємство «Коблево», де випускається продукція Marengo. Бренд було створено у 2001 році. Нині компанія є одним із лідерів за кількістю продажів вермуту в Україні. Можна виділити кілька причин популярності цієї торгової марки. Image

Різноманітність напоїв

Спочатку виробник випускав лише вермути — кріплені вина, які ароматизовані трав'яними витяжками та прянощами. Вони характеризуються гармонійністю смаку, в якому відкриваються мотиви зрілого винограду та лугових трав. Вивчивши ціни на Marengo на сайті Maudau, можна помітити, що бренд випускає недорогий вермут. Через кілька років роботи асортимент компанії поповнився ігристими винами. Вони виготовляються з найкращих сортів винограду. Marengo постійно працює над створенням нових та унікальних рецептів, інтегруючи інноваційні підходи до виробництва та обробки сировини. Це дозволяє розширювати асортименти.

Унікальні характеристики продукції

Для смаку будь-якої продукції характерні:

  1. гармонійність;
  2. витончений запах;
  3. освіжаючі нотки.

Вермути передбачають багато різних нот, що розкриваються за ступенем дегустації напою. Marengo не зупинився на виробництві класичного варіанту, а розробив унікальні рецептури зі смаками м’яти та лимонної цедри. Ігристі вина бренду характеризуються вишуканістю та легкістю. В них відчуваються фруктові та квіткові нотки. У маркеті алкогольних напоїв Маудау можна знайти брют, солодкі та напівсолодкі напої. Найбільшою популярністю користуються Ламбруско, Просекко, Асті. Відмінний смак забезпечується завдяки якості та натуральності сировини. Виноград, який використовується під час виробництва, вирощується в Україні, але лози завозять із європейських країн, які славляться виноробством.

Ефективні рекламні кампанії та спонсорство

Виробник спрямовує багато ресурсів на те, щоб привернути увагу до своєї продукції. Наприклад, компанія використовувала під час виготовлення пляшок технологію blow-blow. Вона передбачає опукле дно, яке збільшує висоту та візуальний об’єм, роблячи ємність більш помітною у магазині. Для збереження впізнаваності марки було удосконалено і дизайн етикетки. Логотип зробили ширшим, що теж покращило помітність пляшки. Промальовування буквених символів виконується вручну, що наділяє етикетки унікальним стилем. Працює бренд і над рекламою у різних її проявах. Компанія випускає оригінальні відеоролики для телебачення, винагороджує блогерів, які рекламують продукцію, а також часто виступає спонсором розважальних програм і заходів. Все це разом з відмінними смаковими якостями та демократичною вартістю продукції забезпечує Marengo популярність.