Баскетбольні ставки на сайті GGBet Україна мають трохи менший попит, ніж футбольні, але це не скасовує їх популярності та значущості для вболівальників. Щоб досягти найкращих результатів, краще підшукати дієві стратегії та методики. Для отримання прибутку важливо враховувати певні чинники.

Необхідність підбору стратегії

Головне завдання всіх спортивних стратегій щодо ставок – це отримання стабільного прибутку з урахуванням виключення програшу. Спостереження за статистикою та підбір універсальної методики – це, звичайно, хороший варіант, але у кожній конкретній ситуації можуть бути актуальні різні стратегії.

Фактори для здійснення ставок на баскетбол

Приходячи в букмекерську контору, потрібно розуміти та враховувати таку низку факторів:

- Знання особливостей баскетболу;

- Професіоналізм команди та її окремих учасників;

- Коефіцієнти контори;

- Динаміку ліній;

- Систему ставок у баскетболі;

- Стратегічні ходи та схеми.

Види ставок на баскетбольні ігри

Намагаючись дізнатися, як правильно робити ставки на баскетбол, потрібно вміти розумітися на їхніх видах та відмінностях. Розрізняють такі види спортивних ставок на баскетбол:

- На кінець;

- Фора;

- Тотал.

Пари на результат можуть бути з урахуванням овертайму або однієї чверті, порівняння матчів, порівняння чвертей, проходження команди до наступного туру НБА тощо.

Фора враховує різницю у набраних окулярах. Гравець має передбачити, яка буде різниця у рахунку. Даний вид ставок бере до уваги очки команд, на практиці це виглядає так: ставка -7,5 принесе гравцеві перемогу, якщо виграш буде за 1 командою та розрив у очках складе 8 і більше.

Тотал – це фінальний результат матчу, потрібно вибрати значення та спробувати передбачити, в який бік відрізнятиметься результат від зазначених очок – більше чи менше. Тут береться до уваги сума зароблених очок, і суть такого парі – визначити, чи перевищать показники гравця, і в який бік. Тотал може бути: після завершення чвертей чи овертайму, у кожному овертаймі, за сумою однієї команди, за показниками певних учасників.

Головне – це розуміти, яка команда матиме вищий шанс на перемогу та знайти правильну подію у букмекерській стрічці. Вивчивши статистику, переглянувши можливості команд, можна визначитися з явним фаворитом, а якщо не робити імпульсивних вчинків та не брати участь у ризикових схемах типу live, можна непогано заробити. За бажанням можна вибрати інший вид спорту для ставок.