Спочатку настільні ігри призначалися лише дорослих. Це були справжні витвори мистецтва, грати якими було доступно лише особам із певним статусом у суспільстві. За останні кілька тисячоліть ігри суттєво змінилися і стали не лише предметом розваги, а й відмінним наставником у розвитку розумових та логічних здібностей як дорослих, так і дітей.

Сьогодні в інтернет-магазині gameland.com.ua є можливість придбати практично будь-яку настільну гру, що сподобалася, для людей різного віку, серед них ви легко підберете саме ту, яка принесе велике задоволення вам і вашим діткам. Ігри перестали бути звичайною розвагою.

Психологи кажуть, що правильно підібрані ігри сильно впливають на розумовий розвиток дитини, її мову, пам'ять та посидючість. А головне, це відбувається непросто під час примусового навчального процесу, а за веселим заняттям, яке, до того ж, добре впливає на стосунки батьків та діток. Так що в наш час проста настільна гра може послужити чудовим провідником у світ нових знань.

Наскільки корисні та важливі настільні ігри?

Давайте спробуємо виділити основні позитивні якості, які формуються у дитини під час гри:

- Головною якістю, звичайно ж, залишається і залишатиметься спілкування. У спільних іграх спочатку закладено психологічний аспект, який впливає максимальне зближення батьків та дітей. Адже саме в оточенні близьких дитина вчиться правильно та красиво говорити, висловлювати свою думку, формувати думку.

- У процесі гри розвивається пам'ять і кмітливість, формується моторика і швидкість реакції, внаслідок чого дитина стає більш уважною та акуратною.

- Важливим фактором є те, що дитина вчиться соціальної адаптивності: приймає рішення, взаємодіє з різними гравцями, обмірковує різноманітні варіанти для досягнення мети, програє і як наслідок, вчиться справлятися зі складнощами та невдачами.

- Розвивається поняття простору та часу, малюк включає свою уяву та максимально показувати на що він здатний, показує свій творчий потенціал.

Настільні ігри - найкраща розвага для дітей

В даний час налічується неймовірна кількість настільних ігор, які роблять наше дозвілля веселішим і різноманітнішим, з їх допомогою можна грати не тільки на столі, але і на природі, і на підлозі.

Здебільшого вони класифікуються за такими видами: Бізнес-ігри, Дитячі, Логічні, Наукові, Сімейні, Спортивні. Звичайно, з великого асортименту ігор, які пропонують сучасний ринок, спокійно можна підібрати те, що сподобається вашій дитині.