Комерційна діяльність в Україні розвивається, незважаючи на воєнні дії.  Деякі підприємства переїжджають із прифронтових зон на центральні і західні терени, чимало бізнес-проектів стартують “з нуля”.

Заклади харчування стали тією ланкою бізнес-проектів, які втілюються майже по всій території України.

Знайти приміщення під заклад харчування можна на платформі актуальних оголошень Flombu.com.

На що звернути увагу, орендуючи комерцію під заклад харчування?

При оренді приміщення під заклад харчування важливо врахувати низку головних позицій:

Розташування

Локація має велике значення для успіху закладу. Важливо, щоб приміщення було легкодоступним для потенційних клієнтів, мало хорошу видимість і знаходилося в районі з високою прохідністю.

Площа та планування

Приміщення для закладу харчування повинно мати достатню площу для розміщення бару, кухні, столів та зони розваг. Також важливо планування комерційного обєкта. Воно має бути просторе і зручне для клієнтів та персоналу.

Стан та ремонт

Переконайтеся, що комерційне приміщення в гарному стані і не потребує серйозного ремонту. Для ремонту може знадобитися багато часу і грошей, які можна витратити на розвиток бізнесу.

Умови оренди

Розгляньте умови оренди, як-от тривалість, орендна плата, умови поновлення та можливість розірвання угоду про винайм комерції.

Ліцензування та дозволи

Переконайтеся, що ви маєте всі необхідні ліцензії та дозволи для облаштування закладу харчування. Йдеться насамперед про санітарні, гігієнічні вимоги та пожежну безпеку.

Конкуренція та цільова аудиторія

Проведіть дослідження ринку, щоб з’ясувати, яка конкуренція вже сформувалася в районі, чи є попит на ще один заклад, де можна поїсти. Також важливо визначити цільову аудиторію та відповідати її потребам.

Маркетингова стратегія

Розробіть маркетингову стратегію розвитку закладу для залучення клієнтів і підтримки їхньої лояльності. Задіюйте рекламу, промоакції, соцмережі.

Фінансове планування

Розрахуйте витрати на продукти, оренду, персонал, кухонний інвентар, рекламу та інші потреби. Проведіть аналіз прибутковості, щоб визначити, чи буде заклад харчування прибутковим.

Звертайте увагу на ці аспекти, обираючи в оренду приміщення під заклад харчування. Це допоможе забезпечити успішний старт і подальший розвиток вашого бізнесу.

Приміщення в оренду у Львові, Києві, Дніпрі, Одесі та інших містах України доступні на Flombu.com.