Ювелірні бренди пропонують колекції для жінок і чоловіків. Причому серії для джентльменів вражають не меншим вибором. Відрізняються прикраси за матеріалами, дизайнами та призначенням.

чоловічі браслети

Так в колекціях мануфактур доступні і запонки, і персні і, безперечно, браслети чоловічі, які, як показує статистика продажів УкрЗолото, є однією із самих популярних покупок.

Така популярність не випадкова, бо саме браслети прикраси універсальні і підходять під різні образи. Ну а щоб у кожного покупця була можливість придбати прикрасу і до душі і по кишені, ювеліри пропонують багато рішень.

Ніяких обмежень в плані матеріалів

Безперечно, до фаворитів публіки варто віднести чоловічі браслети зі срібла та золота. Але сучасні джентльмени не проти експериментів і носять з задоволенням моделі виконані з каучуку та натуральної шкіри. А для того щоб додати таким моделям більшої респектабельності, каучук чи натуральну шкіру теж поєднують з золотими чи срібними застібками та іншими елементами виконаними з дорогоцінних металів.

Масивні чи елегантні – все залежить від смаку покупця. Головне, що колекції включають прикраси виконані у найрізноманітніших стилістиках. Хоча, більшість моделей привертають увагу тим, що ідеально інтегруються у будь-який стиль.

Тим більше що у більшості випадків, ювеліри, створюючи браслет чоловічий звертають увагу не на розкішність декору чи оригінальність дизайну, а на міцність. Саме для цього підбираються ті техніки плетіння, які здатні витримати активну і зовсім не делікатну експлуатацію. Крім того серед чоловіків не прийнято міняти прикраси (особливо браслети) під кожен наряд, отож краще одразу запропонувати універсальну модель. Причому ефект універсальності досягається незалежно від того перед вами браслет з:

  • Золота;
  • Срібла;
  • Каучуку;
  • Кераміки;
  • Натуральної шкіри.

Окрім міцності чоловічі браслети відрізняються мінімалізмом як у дизайні так і декорі. Так є всі шанси зустріти модель з коштовними каменями в якості декору, але цей декор мінімальний, який не порушує принцип універсальності та лаконічності.

Цінові пропозиції теж відрізняються і, як у випадку з іншими прикрасами, вартість браслету залежить від металу чи матеріалу, який використовується для його виготовлення, ваги (кількість золота чи срібла), типу покриття, декоративного оформлення, складності виконання. Також на вартість впливає така особливість як плетіння яке буває не тільки ручним але і машинним. Але більшість моделей виконані за допомогою ручної техніки плетіння що гарантує і стильний вигляд, і високу якість, і міцність, і зносостійкість.

Чоловічі браслети

Консультанти UkrZoloto пропонують оцінити різні серії різних виробників за допомогою фото. А за допомогою описів вийде дізнатися і про особливості кожної прикраси і про доступні розміри. Адже браслет не має ні сильно звисати ані перетискати руку. Бо носіння будь-якої прикраси має викликати комфорт.