Компанія Ristail – надійний постачальник металопрокату з широким вибором продукції і доступними цінами. Матеріали компанії відповідають високим стандартам якості і можуть задовольнити потреби клієнтів у різних галузях промисловості. Доставка по Україні забезпечується зручно і надійно, а професійна підтримка робить співпрацю з Ristail ще більш вигідною. Щоб дізнатися більш детальну інформацію про продукцію, рекомендується перейти на сайт інтернет-магазину.

Що таке чорний прокат

Чорний прокат є типом сталевого виробу, який отримується шляхом гарячої прокатки без подальшої обробки поверхні. Його також називають «чорною» або «гарячекатаною» сталлю. Під час процесу гарячої прокатки, завдяки якому створюється Чорний прокат, сталеві злитки нагріваються до високих температур. Вони пропускаються через ролики для формування бажаної форми та розмірів.

Результатом є матеріал з грубою, шорсткою поверхнею через утворення оксиду заліза. Чорний прокат залишає властивості сталі, такі як міцність і пластичність. Зазвичай, застосовується там, де зовнішній вигляд не є вирішальним фактором. Наприклад у будівельних матеріалах та промисловому обладнанні. Чорний прокат знаходить широке застосування в різних галузях промисловості. 

Основні види нержавіючих металів

Нержавіюча сталь є важливим матеріалом із широким спектром застосувань у різних галузях. Якісний Нержавіючий метал поділяється на такі види:

- Аустенітний: високий хром і нікель, використання у кухонному обладнанні;

- Феритний: магнітний, використання в автомобільній промисловості;

- Мартенситний: гартування, використання в столових приладах;

- Дуплексний: комбінація аустеніту і фериту, висока міцність;

- З дисперсійним зміцненням: термічна обробка, висока міцність.

Чому клієнти замовляють кольоровий прокат в Ristail

Клієнти обирають замовлення виробів із кольорових металів у Ristai з декількох причин. Одна з них – зручність, оскільки покупці можуть переглядати широкий асортимент продукції онлайн. Інтернет-магазин Ristai пропонує Кольоровий прокат у вигляді різноманітних виробів. Команда фахівців гарантує високу якість, що дозволяє покупцям бути впевненими у своєму придбанні. В каталозі немає завищенх цін, компанія пропонує зручну доставку, що робить процес покупок більш привабливим. Деталі можна уточнити через менеджера.