Ніколи не можна бути повністю впевненим у завтрашньому дні. Цей вислів стосується багатьох аспектів нашого життя, в тому числі і здоров’я. Тому ніколи не знаєш, коли саме може знадобитися медичне транспортування. Звичайно, виняток – планові перевезення. Готуючись до будь-яких запланованих або незапланованих ситуацій, медична компанія «Евомед» пропонує послугу транспортування хворих у Києві для жителів і гостей міста.

Безпечне перевезення пацієнтів здійснюється під супроводом досвідченого медичного персоналу на сучасних автомобілях. До кожного окремого випадку застосовується індивідуальний підхід.

Автомобіль швидкої допомоги укомплектовується всією необхідною апаратурою перед перевезенням. Склад лікарської бригади також безпосередньо залежить від діагнозу і стану пацієнта.

Перевезення пацієнтів в Києві та за межі міста

Компанія «Евомед» займається медичним транспортуванням протягом багатьох років. Кваліфікованими фахівцями нашої компанії здійснюється не тільки перевезення пацієнтів у Київ, по місту і за межі міста, але й за кордон. Для цього ми маємо у своєму розпорядженні усе необхідне:

  • Високотехнологічне обладнання.
  • Злагоджену команду досвідчених медиків.
  • Надійні автомобілі швидкої допомоги і сучасні реанімобілі.
  • Сертифіковані медикаменти.

Сайт компанії: https://evomed.com.ua/perevezennya-lezhachyh-hvoryh-kyyiv/