Передовою методикою, яка чудово себе зарекомендувала у лікуванні психічних розладів, вважається клітинна терапія. Вона показала високу ефективність у лікуванні багатьох інших патологій: діабету, хвороби серця, судин, новоутворень злоякісного характеру, низки серйозних травм, в терапії яких традиційні методики малоефективні.

Клітинна терапія отримала визнання лікарів неймовірними успіхами в корекції захворювань, які вважалися донедавна невиліковними. Ця технологія стала загальноприйнятою у світовій медицині. Основною особливістю методики вважається зміна структури патологічного органу на клітинному рівні. Саме так і досягається лікувальний ефект.

Розлад аутистичного спектру, аутизм - це патологія мозку, при якій спостерігається зміна (придбана або генетична) мозочка, кори мозку, лімбічної системи. Під впливом аутологічних будівельних клітин, які фахівці вводять у вигляді ін'єкції, відбувається відновлення цих структур. Так досягається зниження проявів патології.

Лікування аутизму в Лубнах рекомендуємо пройти в грузинському медичному центрі ім. Мардалейшвілі. Патологію у дитини лікують інноваційним методом – трансплантацією базових клітин. Ефективність результату після трансплантації відзначили багато пацієнтів клініки. Усі відгуки розміщені на сайті autism-mmc.com.ua.

Ірина Володимирівна, мати Сергія: «Я багато років займаюся лікуванням аутизму у мого хлопчика. Лікарі регулярно призначали соціальну, психологічну корекцію, прийом медпрепаратів. Але ці методики приносили лише короткочасне полегшення у стані дитини. Результату від лікування було дуже мало. Потім ми почули про стовбурову терапію. Пройшовши корекцію аутизму в Лубнах у тбіліській клініці півроку тому, я помітила значні покращення у стані здоров'я Сергія. Зараз ми не приймаємо так багато медпрепаратів, як до трансплантації, перебуваємо під наглядом нашого лікаря. За його рекомендацією ми виконуємо розвиваючі вправи. До того ж, рідше стали відвідувати психолога».

Олена Фурман: «Завдяки пройденому курсу терапії стовбуровими клітинами, я нарешті стала впевненою в собі, у мене з'явилися друзі. Навчання в школі дається легше. Я можу краще висловлювати свої думки. Тепер я почуваюся комфортно серед однолітків».

Віталіна Равло: «Ми пішли на трансплантацію базових клітин та дуже задоволені результатом. Кирило (мій син) став спокійним, врівноваженим. Стороннім навіть складно помітити тепер у мого хлопчика симптоми аутизму. Кирило краще став мене розуміти, у нього виник інтерес до навколишнього світу. Значною мірою знизився прояв агресії. Ефективність від проведеної процедури набагато вища, ніж від тих методів, якими нас досі лікували. Лікарі грузинської клініки подарували нам надію на повноцінне майбутнє».

Андрій Фітьмов: «Дуже дякую лікарям медичного центру за отриманий результат! Корекція аутизму у дитини в Лубнах, проведена для Аміни – це справді найкраща терапевтична методика. Ми переконалися у цьому на власному досвіді. Наша дівчинка стала зовсім інша, вона поводиться як усі здорові діти. Завдяки інноваційній технології Аміна отримала можливість відвідувати дитячий садок та бути такою як усі».

Маргарита Власенко: «Раджу всім, хто все ще сумнівається в ефективності терапії базовими клітинами аутизму, запишіться на процедуру. Ви точно не пошкодуєте, трансплантація стовбурових кліток дає шанс вашій дитині на повноцінне, здорове майбутнє. Хоча вартість і висока, все ж таки на багаторічне лікування іншими методами йде набагато більше грошей. А що вже казати про ефективність! Інноваційна методика дозволяє зробити життя дитини аутиста перспективним, повноцінним».

Щоб пройти лікування аутизму дітей, приїжджайте до Грузії. Лікарі медичного центру ім. Мардалейшвілі запропонують високоефективний метод клітинної корекції РАС за доступною ціною.