Будь-який автомобіль обов'язково отримує кілька відколів на фарбі від сміття з дороги, яке відлітає збоку під час руху, дрібних аварій, наприклад, коли ключі дряпають поверхню фарби, і, звичайно, несприятливих погодних умов, особливо, якщо він припаркований на вулиці без накриття.

Навіть новий автомобіль, який ви купуєте, іноді має кілька дефектів фарби, яких не можна уникнути через погодні умови, тип фарби та процедури її нанесення. Зазвичай ці подряпини настільки малі, що ви хотіли б усунути їх самостійно. Саме тут на сайті PaintBox ви можете знайти рішення, для виправлення подряпин, для цього може стати у нагоді підбір фарби для авто Львів, заощадивши вам купу грошей і часу.

Ця стаття присвячена тому, як самостійно усунути дефекти фарби. Процес простий і досить легкий, якщо ви пам'ятаєте про деякі базові речі. Тут описані кроки в дуже нетехнічній манері, яку може зрозуміти майже кожен:

  1. Вимийте ділянку автомобіля, на якій подряпана або потріскана фарба. Переконайтеся, що на ділянці ремонту немає бруду або жиру, використовуючи хороший миючий засіб. Чистою м'якою тканиною потріть подряпану ділянку круговими рухами, щоб переконатися, що вона чиста і суха після миття.
  2. Перевірте наявність іржі, шукаючи будь-які ознаки зміни кольору на металі. Якщо на ділянці є речовина темно-коричневого кольору, швидше за все, це і є іржа. Обережно видаліть ці плями наждачним папером із зернистістю 220, а потім протріть сухою ганчіркою, щоб видалити іржу, яка дозволить грунтовці міцно зчепитися з металом. Це збереже ділянку і мінімізує ймовірність появи іржі під фарбою в майбутньому.
  3. Нанесіть шпаклівку на місце подряпини за допомогою аплікатора з набору. Дайте їй висохнути протягом 30 хвилин, після чого змочіть наждачний папір і злегка зішкребіть ділянку, щоб зробити її гладкою. Потім протріть ділянку ще раз, щоб вона повністю висохла.
  4. Нанесіть фарбу, підібрану за відтінком до кольору вашого автомобіля, на ділянку, ретельно струснувши балончик, щоб колір рівномірно перемішався. Переконайтеся, що ви нанесли фарбу 2-3 рази рівномірними шарами, щоб довести її товщину до товщини фарби на решті частини автомобіля. Переконайтеся, що між нанесеннями є час для висихання фарби.
  5. Розпиліть фінішний розчинник на велику площу на щойно пофарбованій ділянці та навколо неї. Залиште на 24 години. Нанесіть поліроль на відремонтовану ділянку і відполіруйте м'якою тканиною до рівномірного блиску.

Усунення невеликих подряпин на автомобілі - це не тільки спосіб зберегти зовнішній вигляд вашого транспортного засобу, а й економія часу і ресурсів. Правильно виконаний процес ремонту допоможе зберегти цілісність лакофарбового покриття і запобігти подальшому розвитку корозії. Пам'ятайте, що ретельна підготовка, правильний вибір матеріалів і техніка роботи можуть значно вплинути на якість результату. Якщо ви не впевнені у своїх навичках або подряпина занадто глибока, завжди краще звернутися до професіоналів, щоб уникнути можливих проблем у майбутньому.