Про це повідомляє фейсбук сторінка громадської організації "Гуманітарна допомога-спільнота". Джерело: https://www.facebook.com/fb.humanitarna/

В церкві “Дім Небесного Архітектора” розпочинається новий етап видачі допомоги вразливим верствам населення Деснянського і Дніпровського районів міста Київ у вигляді подарункового сертифікату мережі супермаркетів "Фора". 07 травня о 10:00 в церкві євангельських християн “Дім Небесного Архітектора” буде відкрита реєстрація на отримання сертифікатів мережі супермаркетів “Фора”, видача яких буде відбуватися в нашій церкві у неділю 12 травня о 10.00. Допомогу можуть отримати наступні вразливі категорії мешканців Деснянського і Дніпровського районів (достатньо мати хоча б одну з них):
– ВПО 2022-2024 років, які зареєстровані в цих районах;
– особи з інвалідністю;
– багатодітні родини;
– опікуни дітей-сиріт;
– родини загиблих військових.

В рамках цього етапу допомога буде видаватися у вигляді подарункового сертифікату мережі супермаркетів “Фора” і протягом етапу кожна родина зможе отримати один сертифікат, незалежно від кількості членів родини. Сертифікати можна буде використати у будь-якому супермаркеті “Фора” на придбання будь-яких товарів, окрім тютюнових виробів і алкогольних напоїв. Всі заявки на отримання допомоги, які будуть заповнені не українською мовою (особливу увагу зверніть на ПІБ, в написанні яких українською і російською мовами є відмінності, наприклад, пишуться через и/і, е/є, ь/апостроф і т.і.), а також міститимуть скорочення чи некоректні дані, будуть скасовані.

Після кожної реєстрації на телеграм каналі будуть оприлюднюватися списки зареєстрованих, а також перелік скасованих заявок із зазначеними причинами скасування.

В день видачі зареєстрованій особі може бути відмовлено у видачі допомоги якщо:
1. Ви спізнилися і прийшли після 10.00;
2. При звірянні оригіналів документів з даними, які ви вказали в заявці, будуть виявлені розбіжності, навіть не дуже суттєві на вашу думку;
3. Ви отримуєте допомогу за іншу особу (за вийнятком осіб з інвалідністю 1 групи або віком 70+ років).

Допомога видається лише за наявності оригіналів паспорта і документа, що підтверджує соціальну категорію. Особа, яка протягом поточного етапу два рази зареєструється і не прийде за допомогою, втрачає право на отримання допомоги до кінця цього етапу. Реєстрація буде відкриватися щовівторка о 10.00 на телеграм каналі, а видача допомоги зареєстрованим – щонеділі о 10.00 в церкві за адресою: м. Київ, вул. Кубанської України, 2.

Також нагадуємо, що допомогу можна отримати разово на родину в рамках кожного з етапів видачі допомоги. Тому, якщо Ви або члени вашої родини вже отримали допомогу в рамках поточного етапу, тобто після 01 квітня, то утримайтеся від заповнення заявки до кінця цього етапу і дочекайтеся відкриття наступного.

Якщо Ви маєте сумніви в приводу того, що зможете приїхати за допомогою, то не реєструйтеся, будь ласка, залиште це місце іншому.